PerkuNamams.lt - AMWAY produktai į namus / AMWAY produktai / Kiti produktai   Spausdinimui

Kiti produktai

Kiti produktai

Akys

Gražios akys nuo beautycycle™
Blakstienų tušai, idealiai priderinti dvigubi akių vokų šešėliai – gražių atspalvių dekoratyvinė kosmetika akių makiažui leis Tau pabrėžti grožį ir išreikšti savo nuotaiką.

llginamasis blakstienų tušas ir Apimties suteikiantis blakstienų tušas
llginamasis blakstienų tušas – preciziškas šepetėlis atskiria blakstienas ir paryškina jų grožį. Tušas nesiteplioja ir netrūpa. Jo sudėtyje yra proteinų ir vitamino B, kurie minkština ir maitina blakstienas.

Gražiai paryškintos, natūralios blakstienos.

Apimties suteikiantis blakstienų tušas – unikalus konuso formos šepetėlis pakelia ir atskiria blakstienas, suteikdamas joms apimties. Tušo formulė susideda iš silicio ir natūralaus vaško, kuris ilgina ir storina blakstienas.

Šilkiniai, patvarūs akių šešėliai lengvai užsitepa, neblunka, nesubėga ir nesitepa. Yra skirti matiniam arba perlamutriniam akių makiažo darymui. Akių šešėlių galima įsigyti dešimt skirtingų dvigubų rinkinių, kurie tiks kiekvienam odos atspalviui.

Patvarus, preciziškas akių kontūro pieštukas
Su ilgai išliekančiu Onyx, Slate ir Smoky Topaz atspalvių pieštuku tobulai apvesi akis. Lengvai naudojami, automatiniai pieštukai palengvina preciziškos linijos, kuri išliktų visą dieną, nubrėžimą.

beautycycle dekoratyvinės kosmetikos priemonės akių makiažui – nuostabūs efektai.

Veidas

Spalva - kad švytėtum
beautycycle™ Dekoratyvinė kosmetika - tai neriebus makiažo pagrindas, gražūs skaistalai, šilkinė kompaktinė pudra bei ilgai išliekantys maskavimo pieštukai. Beautycycle makiažo pagrindai yra įvairių tonų ir prisitaiko prie įvairių odos atspalvių.

beautycycle neriebus skystas makiažo pragrindas – nepriekaištingas odos padengimas
Nepriekaištinga bazė nepriekaištingam makiažui. Neriebus makiažo pagrindas užtikrina ilgai išliekantį vidutinį ir pilną odos padengimą. Turi SPF 15 filtrą, kurie saugo odą nuo kenksmingų saulės spindulių. Lengvas, neriebus makiažo pagrindas yra 12 natūralių atspalvių.

beautycycle Skaistalai – spinduliuojantys skruostikauliai
Padenk skruostikaulius natūralia spalva, kuri suteiks Tau žavėsio visai dienai. Skaistalai turi šviesias spalvas ir neužkemša porų. Galima išsirinkti iš 8 atspalvių, derančių prie odos spalvos. Rose Quartz, Terracotta ir Shell.

beautycycle Maskavimo pieštukas – paslėpk visus odos trūkumus
Ilgai išliekantis maskavimo pieštukas veiksmingai paslėpia spuogus, pigmentines ir tamsias dėmes. Idealiai dera prie kiekvieno odos atspalvio.

beautycycle maskavimo pieštukas nesubėga į raukšleles ir neužkemša porų. Galima išsirinkti iš trijų atspalvių.

beautycycle Kompaktinė pudra – tolygus odos padengimas
Ypač lengva, šilkinė kompaktinė pudra padeda tobulai užbaigti makiažą. Suteikia odai matinę išvaizdą ir maskuoja visus trūkumus, todėl makiažas atrodo itin profesionaliai.

Makiažo pagrindas, maskavimo pieštukas, skaistalai bei kompaktinė pudra - viskas, ko reikia profesionaliam makiažui.

Lūpos

Drėgmės, blizgesio suteikiantys lūpų dažai
beautycycle™ lūpų blizgesys ir ilgai lūpų dažai gausiai drėkina lūpas ir paryškina jų grožį.

Mūsų intensyviai drėkinamasis lūpų blizgesys suteikia lūpoms blizgesio, nesukeldamas lipnumo pojūčio. Lūpų oda atgauna minkštumą, stangrumą ir tinkamą drėgmės kiekį.

Siūlome penkis nuostabius atspalvius nuo Crystal Clear iki Garnet.

Patvarūs lūpų dažai su vitaminu E, drėkina lūpų odą visą dieną. Intensyvios spalvos suteikia lūpoms minkštumo ir putlumo. Lūpų dažai užbaigia makiažą matiniu, perlamutriniu arba blizgančiu akcentu. Lūpų dažai nesiteplioja ir neblunka.

Naudok ilgai išliekančius lūpų dažus, darydama savo mėgstamą makiažą. Siūlome 18 atspalvių, kurie derės prie Tavo odos atspalvio ir nuotaikos.

beautycycle lūpų dažai ir lūpų blizgesiai – gražių lūpų efektas.

  +370 656 88356