PerkuNamams.lt - AMWAY produktai į namus / AMWAY produktai / Maistas ir gėrimai / AMWAY™ Itališki makaronai Spaghetti (4 x 1 kg)(4655)   Spausdinimui

AMWAY™ Itališki makaronai Spaghetti (4 x 1 kg) tik už 15,28 €

AMWAY™ Itališki makaronai Spaghetti   (4 x 1 kg)(4655)
AMWAY™
4655
4 x 1 kg
AMWAY™ Itališki makaronai Spaghetti (4 x 1 kg)(4655)
  • Rezultatas: 4.5/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 4.5/5 (Balsai: 2)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Prisijunkite arba užsiregistruokite, kad galėtumėte balsuoti.

Laikinai nėra Kaina: 19,38 €
Jūsų kaina: 15,28 €

Originalūs itališki makaronai, gaminami iš aukščiausios kokybės Durum kviečių pagal „Trafilatura al bronzo“ technologiją, kuri suteikia makaronams ypatingą konsistenciją ir šiurkštų paviršių. Dėl to ant makaronų tolygiai pasiskirsto visi padažai.

AMWAY itališki makaronai pagaminti ta pačia technologija, kaip gaminami gurmaniški makaronai. Vadovaujantis griežčiausiais reikalavimais atrenkami tik aukščiausios kokybės kviečiai, siekiant išgauti puikius, glutenu praturtintus kvietinius miltus. Makaronai lėtai džiovinami tolygioje temperatūroje, siekiant išlaikyti tinkamą kokybę ir skonį. ”trafilatura al bronzo” proceso metu tešla švelniai traukiama per bronzines formas – tokiu būdu makaronų paviršius tampa šiurkštus, ant jo tolygiai pasiskirsto padažas.

Dietologai skiria makaronus į „mitybos piramidės“ pagrindą, kadangi jie patenkina 55 % organizmui reikalingos kasdienės angliavandenių energijos poreikio, 15 % organizmui reikalingo kasdienio proteinų poreikio ir ne daugiau kaip 30 % riebalų poreikio. Štai kodėl lėkštė makaronų su šlakeliu aliejaus ir daržovėmis bei sūriu sudaro optimalią maisto porciją, taip pat suteikia tinkamą kiekį mikroelementų.

PerkuNamams.lt AMWAY™ Itališki makaronai „Spagetti“

Gamintojas: Area Industriale di Nola, Neapolis, Italija.

Platintojas: AMWAY Polska Sp.z o.o. 

Laikinai nėra Kaina: 19,38 €
Jūsų kaina: 15,28 €

  +370 656 88356