PerkuNamams.lt - AMWAY produktai į namus / AMWAY produktai / Virtuvės reikmenys   Spausdinimui

Virtuvės reikmenys

Virtuvės reikmenys

iCook™ PREKINIS ŽENKLAS APJUNGIA

• Indų rinkiniai

Elegantiškų, lengvai naudojamų ir išskirtinai patvarių indų maisto gamybai rinkinys bei papildomi virtuvės aksesuarai. Visus indus galima derinti tarpusavyje ir dėl to jų funkcionavimo įvairovė yra neribota.

• Wok

Galima gaminti tradiciniu būdu bei mažame vandens kiekyje, tokiu būdu ruošiamame patiekale išsaugant daugiau maistinių elementų ir geresnį skonį.

• Keptuvės nepridegančia danga

Mūsų keptuvės nepridegančia danga yra vienos pačių atspariausių ir patvariausių keptuvių pasaulyje. Naujausios technologijos leidžia kepti produktus mažame riebalų kiekyje.

• Virtuviniai peiliai

Patogūs ir lengvi peiliai, turintys ergonomines rankenėles bei ypatingai įmontuotą svorio centrą, užtikrinantį tobulą balansavimą ir maksimalią kontrolę bei peilio stabilumą pjaustymo metu.

Keptuvės su neprisvylančia danga

iCook Keptuvės su neprisvylančia danga turi daug unikalių privalumų. Naujoviška technologija DURAMIC™ užtikrina jų ypatingą tvarumą ir galimybę gaminti maistą be riebalų.

Modernus virtuvės prietaisas

Sukurtas galvojant apie lengvai pagaminamą, skanų ir maistingą maistą. iCookTM trintuvas yra tobulas pasirinkimas galvojantiems apie sveikatą, gyvenantiems įintensyvų gyvenimą. Tai puikus įrankis kokteilių ir šaldytų gėrimų gamybai, taip pat padažams, sriuboms padažų ir ingredientams susmulkinti per kelias sekundes.

Puodų rinkiniai

Išskirtiniai puodų rinkiniai iCook siūlo nepaprastai patvarius nerūdijančio plieno puodus ir keptuves su neprisvylančia danga, kurie sudaro universalius rinkinius. Puodai lengvai valomi. Be to, jų dėka ruošiamas maistas yra maistingesnis, kadangi sunaudojama žymiai mažiau aliejaus.

Virtuviniai peiliai

Visi iCook™ komplekto peiliai yra taip suprojektuoti, kad būtų efektyvūs ir patogūs naudoti. Jie turi ergonomines rankenas ir gerai subalansuotą svorio centrą, o tai užtikrina jų stabilumą ir kontrolę naudojimo metu

Virtuvės aksesuarai

Virtuvės aksesuarai

  +370 656 88356