ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Koncentruotas serumas tik už 73,57 €

ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Koncentruotas serumas (113809)
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Koncentruotas serumas (113809)
113809
30 ml
ARTISTRY™ YOUTH XTEND™ Koncentruotas serumas (113809)
  • Rezultatas: 0/5.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rezultatas: 0/5 (Balsai: 0)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Discontinued Regular price: 93,31 €
Your price: 73,57 €

Veiksmingas senėjimą stabdantis serumas, sukurtas iš retų ir brangių sudedamųjų dalių, kurios išlygina smulkias raukšleles ir raukšles bei padeda odai ilgiau išlikti jaunai.

“ARTISTRY” “YOUTH XTEND” koncentruotas serumas, idealiai tinkantis visiems odos tipams, buvo specialiai sukurtas, kad padėtų perprogramuoti odos ateitį. Koncentruotas serumas maitina bei stiprina odą, todėl ji atrodo ir tampa švelnesnė. Koncentruotas serumas, kuris yra labai efektyvus senėjimą stabdantis produktas, yra skirtas ir efektyviai mažina smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą bei suteikia jaunatviškesnę išvaizdą.

Privalumai

  • Mažiau smulkių raukšlelių ir raukšlių. Pastebima nauda gali būti matoma vos po vienos savaitės.
  • Apsauga nuo kenksmingų aplinkos veiksnių. Labai koncentruotas, daug antioksidantų turinčių natūralių ingredientų mišinys gerina odos būklę ir ją apsaugo.
  • Švelni, gaivi, skaisti oda. Koncentruotas serumas greitai ir efektyviai drėkina – moterys pastebėjo, kad naudojant kartu su “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” “Power System” odos priežiūros priemonėmis, oda tampa švelnesė vos po vieno panaudojimo.
  • Lengva, koncentruota formulė. Koncentruotas serumas greitai ir efektyviai įsigeria, todėl po to gali būti naudojami papildantys vienas kitą “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” odos priežiūros produktai.

Komponentai

Koncentruoto serumo sudėtyje yra daug “LifeSirt” – augalinio ekstrakto, gaunamo iš Viduržemio jūros mirtos lapų, kuris 280 % paskatina natūralių baltymų gamybą. Specialus natūralių kondicionierių, antioksidantų ir raminančiųjų medžiagų mišinys puikiai apsaugo, drėkina bei maitina odą. Mišinio sudėtyje yra afrikietiško baobabo medžio vaisių, juodųjų serbentų, žaliųjų tropinių vyšnių ir kitų augalų ekstraktų. Šias brangias natūralias sudedamąsias dalis papildo speciali mikro-X6 peptidų formulė, kuri gerina kolageno veiklą ir tiesiogiai sumažina smulkių raukšlelių bei raukšlių atsiradimą.

Siūlomas naudojimo būdas

Koncentruotą serumą pirštų galiukais tolygiai išorės link nukreiptais judesiais padenkite visą veidą ir kaklą. Siekdamos didžiausios naudos, naudokite kartu su “ARTISTRY” “YOUTH XTEND” “Power System” odos priežiūros priemonėmis.

Discontinued Regular price: 93,31 €
Your price: 73,57 €

...

Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje (VilniujeKaune ir Alytuje) NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba į pasirinktą terminalą.