TRUVIVITY BY NUTRILITE™

TRUVIVITY BY NUTRILITE™
TRUVIVITY BY NUTRILITE™

"ARTISTRY™ " ir "NUTRILITE™," lyderiai* odos priežiūros ir mitybos srityje dirbo kartu, siekdami proveržio odos priežiūros kategorijoje - naujo, novatoriško prekės ženklo nutrikosmetikos kategorijoje: TRUVIVITY by NUTRILITE™".

Nutrikosmetika - tai maisto papildai, kurie gerina odos funkciją ir struktūrą – tai yra grožio produktai, kurie veikia iš vidaus, gerindami išorinę odos išvaizdą.

* "NUTRILITE™" yra prekės ženklas numeris 1 pasaulyje pagal vitaminų ir maistinių papildų pardavimus. Metodologinis paaiškinimas: Šaltinis "Euromonitor International Limited"; Vitaminai ir maisto papildai, Pasaulis, GBN, mažmeninė kaina (rekomenduojama pardavimo kaina), % struktūra 2014 metai. "ARTISTRY™" yra tarp penkių daugiausiai parduodančių aukščiausios kokybės odos priežiūros prekės ženklų pasaulyje. Metodologinis paaiškinimas: Šaltinis "Euromonitor International Limited"; Grožis ir asmeninė higiena, 2015 metai, Aukščiausios kokybės grožio ir asmeninės priežiūros ir aukščiausios kokybės odos priežiūros kategorija ir subkategorija; pasaulinė 2014 metų rekomenduojama pardavimo kaina.

JŪSŲ ODA ATSPINDI JŪSŲ NATŪRALŲ GROŽĮ

  • "NUTRILITE™" "TRUVIVITY" pateikia tikrai viską apimantį ir efektyvų grožio sprendimą.
  • Skirtingai nuo įprastų odos priežiūros metodų, kuriais siekiama drėkinti odą iš išorės, mes tikime, kad drėkinimo režimas yra veiksmingiausias, kai maitinamieji papildai veikia iš vidaus.
  • "NUTRILITE™" "TRUVIVITY" produktai veikia iš vidaus, atgaivina ir atnaujina odą bei atskleidžia vidinį jos švytėjimą ir spindesį.
  • "NUTRILITE™" "TRUVIVITY" produktai, kurie tinka tiek vyrams, tiek moterims, buvo sukurti naudojant aukštos kokybės sudedamąsias dalis, kurios užtikrina, kad oda būtų aprūpinta maistinėmis medžiagomis, kurių reikia, kad ji atrodytų ir būtų sveika.
Grožio gėrimas TRUVIVITY BY NUTRILITE™ TruWithin™ (120854)

Grožio gėrimas TRUVIVITY BY NUTRILITE™ TruWithin™

Aronijų skonio „TRUVIVITY™ TruWithin™“grožio gėrimas: Kosmetinį poveikį turintis maisto papildas, kurio sudėtyje esančios medžiagos prisideda prie apsaugos nuo laisvųjų radikalų. Sudėtyje yra Vitamino E, kuris padeda sumažinti oksidacinį stresą ir išryškina natūralų odos spindesį.

Turime sandėlyje
Grožio papildas TRUVIVITY BY NUTRILITE™ TruWithin™ (120850)

Grožio papildas TRUVIVITY BY NUTRILITE™ TruWithin™

„TRUVIVITY TruWithin“ grožio papildas tai maisto papildas, kurio sudedamosios dalys prisideda prie apsaugos nuo laisvųjų radikalų. Šio kosmetinį poveikį turinčio produkto sudėtyje yra vario, kuris padeda sumažinti oksidacinį stresą ir palaikyti odos švytėjimą.

Turime sandėlyje
TRUVIVITY BY NUTRILITE™ GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS ir GROŽIO PAPILDO rinkinys (271916)

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS ir GROŽIO PAPILDO rinkinys

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ rinkinį sudaro du produktai – GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS ir GROŽIO PAPILDAS– kurie, veikdami kartu, suteikia visapusišką 24 valandų odos priežiūrą. 

Turime sandėlyje
Maisto papildas "TRUVIVITY BY NUTRILITE™" (119407)

Maisto papildas "TRUVIVITY BY NUTRILITE™"

„NUTRILITE™” „TRUVIVITY”GROŽIO PAPILDAS – tai maisto papildas, kuris aprūpina maistinėmis medžiagomis, padedančiomis sumažinti odos patiriamą oksidacinį stresą ir stiprinančiomis teigiamą natūralaus atkuriamojo miego ciklo poveikį.

Turime sandėlyje
TRUVIVITY BY NUTRILITE™ grožio miltelių gėrimas (119405)

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ grožio miltelių gėrimas

TRUVIVITY BY NUTRILITE™ GROŽIO MILTELIŲ GĖRIMAS – tai skanus greipfrutų skonio geriamasis maisto papildas, kurio sudėtyje yra gaivus maistinių medžiagų mišinys, stiprinantis odos sveikatą ir padedantis sumažinti nuovargį ir išsekimą. 

Turime sandėlyje