Mėgaukitės O-mega kartu su NUTRILITE Kids Omega-3

Omega-3 riebalų rūgštys turėtų būti svarbi sveikos vaikų mitybos dalis. Tai yra gerieji riebalai, tačiau organizmas jų negali pats pakankamai pasigaminti.


Žuvis ir jūros gėrybės yra tinkamas omega-3 riebalų rūgščių šaltinis, tačiau daugelis vaikų jų nemėgsta arba vartoja nepakankamai.

…skanu

Motyvuoti mažuosius kasdien vartoti gerųjų riebalų dabar yra daug lengviau. „NUTRILITE Kids Omega-3“ maisto papildai - minkštieji kramtukai padeda augti ir vystytis vaikų kaulams, bei skatina normalią imuninę sistemą, aprūpindami organizmą vitaminu D. „NUTRILITE Kids Omega-3“ minkštuosiuose kramtukuose esančios omega-3 riebalų rūgštys yra gaunamos iš tvarių šaltinių. Minkštieji kramtukai yra puikaus įvairių vaisių skonio, todėl nėra jokio žuvies skonio ar nemalonaus poskonio, dėl kurio vaikai atsisakytų vartoti tabletes. Taip pat juose nėra saldiklių ir konservantų, o dažiklis gaunamas tik iš natūralių šaltinių.

Būkite herojumi

Kodėl svarbu, kad vaikai tinkamai susikauptų ir turėtų reikiamus refleksus? Galite padėti vaikams tai suprasti, žaisdami naują interaktyvų žaidimą „Bitės, atgal!“, kurį rasite „Amway Mobile“ programėlėje.

NUTRILITE Kids Omega-3“ atstovauja smalsi naminė bitė Bee Bee, kuri padeda vaikams smagiai ieškoti naujų dalykų. Bee Bee žaidėjams duoda svarbią užduotį – per 30 sekundžių nutempti į avilį kuo daugiau pasiklydusių bičių. Kuo daugiau bičių jie padės, tuo daugiau taškų surinks.

Mėgaukitės

NUTRILITE Kids Omega-3“ kaip produktas ir interaktyvus žaidimas yra puikus įrodymas, kad sveikas vaikų vystymasis gali suteikti daug džiaugsmo ir tėvams, ir vaikams.

Šaltinis www.amway-lithuania.com