ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis gelis tik už 33,37 €

ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis gelis (117647)
ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis gelis (117647)
117647
50 ml
ARTISTRY HYDRA-V™ gaivinantis gelis (117647)
 • Rezultatas: 5/5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Rezultatas: 5/5 (Balsai: 7)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

Likutis: 1 vnt

Jūsų kaina: 33,37 €

Susidoroja su riebiomis vietomis ir tuo pačiu užtikrina ilgalaikę odos hidrataciją. 

“ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis gelis yra švarus, lengvas gelis, kuris užtikrina greitą odos drėkinimą ir gaivų vėsos pojūtį. Rezultatas – oda, kuri tampa ir atrodo lygi, natūraliai matinė ir sudrėkinta visą dieną. Riebalų perteklių sugeriantis gaivinantis gelis idealiai tinka riebiai arba mišriai odai, bet taip pat gali būti naudojamas jautriai odai. 

Charakteristika

“ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinančio gelio sudėtyje esanti patentuota liposomų tiekimo sistema ir drėkinančiosios liposomos padeda odą įsotinti vandeniu bei drėkinti ir tuo pačiu efektyviai susidoroja su riebalų, kurie išbalansuoja odą ir jos išvaizdą, pertekliumi. Lengva gelio konsistencija ir veiksmingas odos atvėsinimas (paviršiaus temperatūra sumažinama iki 3 laipsnių Celsijaus) ir riebalų pertekliaus gamybos kontroliavimas reiškia, kad oda atrodo rami, pailsėjusi ir natūraliai matinė visą dieną. 

Privalumai

 • Įrodyta odos atgaiva. Įrodyta, kad “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis gelis sumažina odos paviršiaus temperatūrą iki 3 laipsnių Celsijaus, o tai reiškia, kad oda iš karto atsinaujina ir atrodo pailsėjusi.
 • Padeda susidoroti su riebiomis zonomis. Natūralūs ingredientai veikia visą dieną, mažindami odos blizgesį (taip pat ir staiga atsiradusį blizgesį), o riebios vietos atrodo natūraliai matinės.
 • Hidratacijos užtikrinimas. “ARTISTRY” “HYDRA-V” natūralūs gaivinančio gelio ingredientai ir patentuotos formulės ne tik susidoroja su riebiomis vietomis, bet ir užtikrina efektyvų odos drėkinimą ir įsotinimą vandeniu visą dieną.   
 • Naudingas odos išvaizdai ir pojūčiui. Oda tampa ir atrodo lygi, švelni kaip šilkas, sveika ir spindinti visą dieną.
 • Plačiai išbandytas. “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaivinantis gelis buvo alergologiškai ir dermatologiškai išbandytas.
 • Tinka įvairių tipų odai, įskaitant, mišrią, riebią ir netgi jautrią odą.
 • Be juodų spuogų. Reiškia, kad poros nėra užkimštos, o oda gali laisvai kvėpuoti. 

Komponentai

Norvegijos fiordų vanduo, esantis išskirtinėje “ARTISTRY” “HYDRA-V” liposomų tiekimo sistemoje, suteikia gaivų pojūtį ir yra lengvos tekstūros, todėl gelis lengvai įsigeria ir iš karto užtikrina teigiamą hidratacijos poveikį. Havajų acai uogos ir mūsų drėkinančiosios liposomos išlaiko drėgmę odoje, todėl oda yra įsotinta vandeniu ir sudrėkinta. Natūralūs jūriniai ingredientai yra naudojami švelniai, bet kartu efektyviai kontroliuoti riebalų pertekliaus gamybą ir tą perteklių sugerti, todėl visą dieną oda išlieka ne tik atsigavusi, bet ir natūraliai matinė. 

Siūlomas naudojimo būdas

Nuvaliusios ir tonizavusios odą, į delnus įspauskite migdolo riešuto dydžio kiekį ir tada pirštų galais tolygiai ištepkite visą veidą (stengdamosi išvengti akių srities). Jei norite didžiausios naudos, naudokite po to, kai būsite veidą nuvaliusios “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaiviu putojančiu prausikliu ir tonizavusios “ARTISTRY” “HYDRA-V” gaiviu toniku, o po to pasitepkite “ARTISTRY” “HYDRA-V” būtinu koncentruotu odos serumu. Naudokite ryte ir vakare.   

Likutis: 1 vnt

Jūsų kaina: 33,37 €

...

Užsakymo vertė Pristatymo būdas Pristatymo kaina*
iki 35 EUR  Į LP EXPRESS terminalą 2,50 EUR
iki 35 EUR  Į namus / ofisą 3,50 EUR
virš 35 EUR  Bet kuris pristatymo būdas NEMOKAMAI
iki/virš 35 EUR  Atsiėmimas vietoje (VilniujeKaune ir Alytuje) NEMOKAMAI

*AMWAY prekės pristatomos užsakyme nurodytu adresu arba į pasirinktą terminalą.

PASIŪLYMAS! Užsisakantiems prekių min už 75 eurus turime specialų pasiūlymą. Rašykite sms "NORIU 75" arba skambinkite tel: +370 656 88356