Naujienos

Susipažinkite su AMWAY kompanijos naujienomis. Produktai, puoselėjantys jūsų grožį, stiprinantys sveikatą, padedantys sukurti kasdienius higienos ritualus, padedantys palaikyti namuose švarą – viskas, ko reikia jums kasdien ir visada. AMWAY kompanija atlieka išsamius mokslinius tyrimus, kruopščiai analizuoja vartotojų poreikius ir siūlo jums inovatyvius veiksmingiausius produktus

Kaip nusipirkti?

naktinė veido kaukė

g&h Baby kūdikių prausiklis ir losjonas

g&h Baby prausiklis ir šampūnas du viename švelniai plauna plaukučius, kūno ir galvos odą, tuo pačiu metu drėkina ir ramina kūdikio odą, maitiną ir apsaugo ją nuo drėgmės netekimo, ko ypač reikia pirmaisiais gyvenimo metais.

Šampūnas nuo pleiskanų Satinique™ (126463)

Šampūnas nuo pleiskanų Satinique™

Naudodami naująjį patobulintą augalinės kilmės galvos odos ir plaukų šampūną nuo pleiskanų Satinique™, veiksmingai ir greitai atsikratysite pleiskanų ir galvos odos pleiskanojimo!

Satinique™ Galvos odos tonikas nuo plaukų slinkimo (126466)

Satinique™ Galvos odos tonikas nuo plaukų slinkimo

Moksliškai įrodyta, kad Satinique™ odos galvos tonikas nuo plaukų slinkimo sumažina plaukų slinkimą iki 42 % per 4 savaites, o plaukai atrodo puresni ir sveikesni.

XS™ Amino Advantage+ (126754)

XS™ Amino Advantage+

Naujasis Amino Advantage+ XS – tai gardus būtinų aminorūgščių (EAA) maisto papildas, suteikiantis unikalų visų 9 EAA, kurių jūsų kūnas negali pagaminti pats, mišinį.