Keptuvė su neprisvylančia danga, iCook

Keptuvė su neprisvylančia danga, iCook (124694)
Keptuvė su neprisvylančia danga, iCook (124694)
iCOOK
124694
1 vnt, 24 cm skersmuo
Keptuvė su neprisvylančia danga, iCook (124694)
 • Rezultatas: 5/5.
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
Rezultatas: 5/5 (Balsai: 1)

Dėkojame už nuomonę.

Jūs jau balsavote. Balsuoti galima tik vieną kartą.

Jūsų įvertinimas pakeistas.

iCook keptuvė su neprisvylančia danga  ir dangčiu, su patvaria 3 sluoksnių dangos sistema, su kuria lengva kepti ir kurią lengva  valyti, 24 cm skersmens, 

Pažiūrėkite, kaip tai veikia

 • Titano sustiprinimo sluoksnis, uždedamas plazminiu būdu labai didelėje temperatūroje sustiprina patvarumą, todėl danga yra penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook keptuvės su neprisvylančia danga.
 • Šioje DuramicTM trijų sluoksnių dangos padengimo sistemoje nėra švino, kadmio, nikelio ir PFOA.
 • iCook keptuvė su neprisvylančia danga pasižymi dvigubo sujungimo konstrukcija, kas užtikrina patvarų pagrindo paviršių esantį po neprisvylančia danga.
 • Ši iCook keptuvė su neprisvylančia danga tinka sveikam gyvenimo būdui, nes maistui paruošti užteks tik šlakelio aliejaus, arba galima gaminti net be jo.
 • Keptuvės ir dangčiai saugiai susideda, dangtį galima apversti, taip sutaupant vietos ir apsaugant neprisvylančią dangą nuo pažeidimų.

Tai Jums patiks

Šios keptuvės su neprisvylančia danga yra absoliučiai būtinos Jūsų virtuvėje. Sukurtos ir pagamintos Italijoje, iCook™ keptuvės su neprisvylančia danga sukurtos taikant naujausias technologijas neprisvylančių dangų srityje.

Neprisvylanti danga neleidžia maistui prilipti ir yra lengvai valoma. Be jokių pastangų galėsite nuplauti blynų tešlos ar kiaušinienės likučius!

Iš naujo atraskite sveiko maisto gamybos džiaugsmą ir kūrybiškumą su iCook keptuve neprisvylančia danga. Mėgaukitės gamindami skanų maistą be aliejaus arba su mažu jo kiekiu savo šeimai ir draugams. Nepriklausomai nuo to, ar esate pradedantysis, ar profesionalus virėjas.

Ši iCook keptuvė su neprisvylančia danga turi dvi ergonomiškas rankenas. Ilga rankena su vidine metaline armatūra papildomai užtikrina, kad nuo karščio pažeista rankena neatskirs nuo keptuvės net tuo atveju, jeigu medžiaga, iš kurios pagaminta keptuvė, būtų apgadinta.

 

Verta žinoti

 • iCook keptuvė su neprisvylančia danga pasižymi dviguba sujungta konstrukcija.
 • Keptuvės konstrukcijoje pritvirtintos dvi nerūdijančio plieno plokštės apsaugo aliuminio keptuvės korpusą, todėl keptuvė tinkama naudoti ant indukcinės viryklės.
 • iCook keptuvė su neprisvylančia danga gaminimo metu nejuda - pagrindas yra plokščias, taip užtikrinamas jo efektyvumas.
 • Neprisvylanti danga užtikrina saugų maisto gaminimą iki 230°C (kas viršija dažniausiai naudojamas gaminimo temperatūras).
 • Stiklo dangčiai yra pagaminti iš atsparaus smūgiams, grūdinto stiklo.
 • Laukiama JAV dizaino patentavimo Maisto gaminimo indo rankena #29/713176 ir Virtuvės indo dangtis #29/713180.
 • Suteiktas JAV Maisto gaminimo indo su metaliniu įdėklu ir perdanga patentas, JAV patento numeris 7624893.
 • Galimos iCook keptuvės su neprisvylančia danga atsarginės dalys: ilga ir trumpa rankena, taip pat ir dangtis.

 

Pagrindinės ypatybės

 • Penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook keptuvės su neprisvylančia danga. Neleidžia maistui prilipti ir lengva valyti. Šios keptuvės su neprisvylančia danga tinka propaduojantiems sveiką gyvenimo būdą, nes maistui paruošti užteks tik šlakelio aliejaus, arba galima gaminti net be jo.
 • Aliuminio / plieno kombinacija yra suderinama su dauguma kaitlenčių, įskaitant indukcines. Aliuminio korpusas pasižymi puikiu šilumos paskirstymu, todėl maistas iškepa greitai ir tolygiai - net ir prie šoninėse keptuvės sienelėse.

 

Naudojimo būdas

 • Galite gaminti maistą naudodami iCook keptuvę su neprisvylančia danga ir sveikai maitintis, kadangi kepimui galite naudoti tik šlakelį aliejaus arba gaminti iš viso be jo.
 • Galimi du iCook keptuvių su neprisvylančia danga dydžiai, tokiu būdu galite pasirinkti tinkamą keptuvę gaminamam maistui ir jo kiekiui. Be pertekliaus, be atliekų.
 • Plaukite rankomis, nusausinkite rankšluosčiu. Šiems maisto gaminimo indams plauti nenaudokite automatinės indaplovės, nes tai sugadins rankenų išvaizdą ir gali sugadinti neprisvylančią dangą.
 • Gamindami maistą iCook keptuvėje su neprisvylančia danga naudokite nedidelę ar vidutinę ugnį.
 • Keptuvės ir dangčiai saugiai susideda, dangtį galima apversti, taip sutaupant vietos ir apsaugant neprisvylančią dangą nuo pažeidimų.

 

Kaip nauja iCook keptuvė su neprisvylančia danga skiriasi nuo prieš tai buvusių?

Nauja iCook keptuvė su neprisvylančia danga yra sukurta ir pagaminta Italijoje, taikant naujausias technologijas neprisvylančių dangų srityje. Titano sustiprinimo sluoksnis, uždedamas plazminiu procesu labai didelėje temperatūroje sustiprina patvarumą, todėl danga yra penkis kartus atsparesnė įbrėžimams nei ankstesnės kartos iCook Keptuvės su neprisvylančia danga. Be to, naujas dangtis yra sukurtas taip, kad saugojimo metu jį galima būtų laikyti apverstą ant keptuvės, o rankenėlė nesilies prie keptuvės vidaus. Taip bus taupoma indų laikymui skirta erdvė.

 

Kokios medžiagos naudojamos iCook keptuvėms su nelimpančia danga pagaminti?

iCook keptuvė su neprisvylančia danga - tai aliuminio keptuvė su specialiuoju pagrindu. Keptuvės korpusas yra pagamintas iš aliuminio. Iš abiejų keptuvės korpuso pusių yra pritvirtinti 430 nerūdijančio plieno sluoksniai. Keptuvė yra padengta patentuota nelipnia danga. Rankenos ir rankenėlės pagamintos iš fenolio. Stiklinis dangtis - tai grūdinto stiklo dangtis su 304 nerūdijančio plieno juosta.

 

Kaip staigūs temperatūros pokyčiai gali paveikti mano maisto gaminimo indus?

Venkite staigių temperatūros pokyčių: Norėdami išvengti deformacijos, niekada neleiskite karštai keptuvei liestis su šaltu vandeniu. Venkite smarkiai šildyti tuščią keptuvę, nes tai gali sugadinti neprisvylančią dangą arba pakeisti jos spalvą.

 

Kas yra grūdinto stiklo dangtis ir kuo jis man naudingas?

Stiklas, kuris buvo šildomas iki temperatūros, esančios netoli jo minkštėjimo taško, ir greitai aušinamas griežtai kontroliuojamomis sąlygomis, apibūdinamas kaip „termiškai apdorotas“ arba „grūdintas“ stiklas. Šis procesas pašalina nepageidaujamus stiklo įtempimus ir suteikia papildomą tvirtumą ir atsparumą. Nedėkite stiklo dangčio ant atviros liepsnos, nes tai gali sumažinti grūdinimą, ir dangtis gali lengvai sudužti.

...

Dovanojame 10 € vertės dovanų kuponą!

Registruotiems klientams dovanojame 10 € vertės vienkartinį dovanų kuponą  AMWAY prekėms įsigyti, Kuponą galima panaudoti, kai minimali užsakymo suma 50 €. Kuponai galioja iki 28 mėnesio dienos

Kaip pirkti

10 euru kuponas

Keptuvė su neprisvylančia danga, iCook

Džiugu, kad domitės AMWAY produkcija, kurią įsigyti galite oficialiame kompanijos puslapyje amway-lithuania.com.

Pasirinkite jums tinkamiausią būdą:

Pasirinkite jums tinkamiausią pirkimo būdą:

Narys+ Populiariausias

Kainodara: Didmeninė kaina

Registracija: 10,80 €

Daugiau informacijos

Registruotas klientas

Kainodara: +20 %

Registracija: nemokama

Daugiau informacijos

Jei jau esate registruoti ir tiesiog norite pažiūrėti produktą,  spauskite čia.