Straipsniai

Šiame skyriuje rasite informaciją apie AMWAY produktus bei uždarbio galimybes

Kaip nusipirkti?

AMWAY kainos

Džiugu, kad domitės AMWAY produktais! Pasirinkite Jums patogiausią būdą AMWAY produktų kainininkui gauti.

Sėkmės tikimybė tinkliniame marketinge: nuo ko pradėti?

Ko gero ne vienas iš jūsų draugų ir pažįstamų girdėjo apie tinklinio marketingo verslą, kaip vieną iš verslo galimybių, suteikiančią papildomų pajamų. 

Kaip pradėti nuosavą verslą

Daugelis žmonių svajoja apie savo verslą, tačiau nėra lengva nuspręsti jo imtis.

AMWAY verslas mūsų akimis. Kaip buvo ir kas pasikeitė?

Lietuvoje pradėjus veikti laisvai rinkai, į šalį atėjo tinklinio marketingo (angl. multi level marketing) verslas. Tuo metu buvo prieinama nedaug informacijos, mažai galimybių mokytis, tad verslą pradėję žmonės buvo priversti eksperimentuoti ir improvizuoti. 

AMWAY kompanijos privalumai, padėsiantys plėtoti jūsų verslą

Jei norite pradėti savo verslą arba susikurti papildomą pajamų šaltinį, tiesioginės prekybos veikla su AMWAY kompanija gali būti puiki galimybė. 

Kaip pasiekti sėkmės plėtojant tiesioginę prekybą

Egzistuoja daug metodų ir strategijų, kurias galite taikyti, kad pasiektumėte gerų rezultatu plėtojant sėkmingą tiesioginės prekybos verslą. Aptarkime keletą iš jų.

Plaukų priežiūra su Satinique priemonėmis

Gražūs išpuoselėti plaukai yra didžiausia moters puošmena. Per daugelį metų išbandžiau daug įvairių plaukų priežiūros priemonių. 

Išsirinkite patogiausią AMWAY produktų pirkimo būdą Lietuvoje!

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose yra daugybė pardavėjų, iš kurių galite užsisakyti AMWAY produktų. Šiame straipsnyje papasakosime apie privalumus perkant internetu oficialioje AMWAY svetainėje.

Skaityti straipsnį

5 patarimai, kaip stiprinti imunitetą pavasarį

Imunitetas yra mūsų kūno gebėjimas apsisaugoti nuo infekcinių ir neinfekcinių išorės veiksnių bei gebėjimas juos neutralizuoti.

Kodėl mes pasirinkome AMWAY kompaniją

Šiuolaikiniame pasaulyje tinklinės rinkodaros principais veikia daugybė įmonių. Milijonai žmonių bendradarbiauja su šiomis įmonėmis, kuria verslus ir siekia savo tikslų.

Kaip rūpinatės savo ir savo šeimos sveikata rudenį?

Ruduo – tai metas, kai dienos tampa trumpesnėmis ir vėsta oras. Per šį laikotarpį daugelis žmonių jaučia padidėjusį nuovargį, didėja peršalimo ligų rizika. Tačiau tinkama mityba, kokybiškas poilsis ir tinkami maisto papildai gali suteikti jums energijos.

Skaitykite toliau

Plaukų priežiūra rudenį: kokius AMWAY „Satinique™“ produktus naudoti?

Sveiki ir stiprūs plaukai, ko gero, kiekvienos(-o) iš mūsų siekiamybė, tačiau rudenį mūsų plaukai patiria naujų iššūkių: oras lauke tampa drėgnesniu, patalpose sausesniu; žemėjant oro  temperatūrai, naudojame galvos apdangalus. 

Skaityti visą straipsnį