Straipsniai

Šiame skyriuje rasite informaciją apie AMWAY produktus bei uždarbio galimybes

Kaip nusipirkti?

AMWAY kainos

Džiugu, kad domitės AMWAY produktais! Pasirinkite Jums patogiausią būdą AMWAY produktų kainininkui gauti.

Vandens filtrai: ką reikia žinoti ir kaip pasirinkti

Vanduo yra esminis gyvybės šaltinis, tai pati reikalingiausia žmogaus egzistavimui medžiaga todėl jo vaidmuo mūsų organizmui ypatingai svarbus. Labai svarbu suprasti, kokią naudą teikia vanduo, kokį vandenį turėtumėte gerti ir kodėl reikalingas vandens filtravimas. Vandentiekio vandenyje gali būti priemaišų, chloro, reagentų, todėl daugelis žmonių prieš gerdami vandenį mieliau jį filtruoja. Svarbu atsižvelgti į savo vietovės vandens kokybę ir pasirinkti tinkamą filtrą. Jei vanduo iš čiaupo neatitinka jūsų reikalavimų, filtravimas yra tinkamas sprendimas.

Žuvų taukai: Kaip vartoti ir gauti naudos

Visi esame girdėję ar skaitę apie žuvų taukų naudą, apie jų būtinybę augančiam vaikų organizmui, apie vaikų „meilę“ jiems. Panagrinėkime, ar ir kaip svarbūs ir reikalingi žuvies taukai mūsų organizmui bei sveikatai. Ir kaip padaryti, kad žuvų taukų vartojimas teiktų kuo didesnę naudą mums ir mūsų artimiesiems. Pirmiausia būtina suprasti, kas yra šie legendiniai žuvų taukai ir „su kuo jie valgomi“.

Kaip pradėti nuosavą verslą

Daugelis žmonių svajoja apie savo verslą, tačiau nėra lengva nuspręsti jo imtis.

AMWAY verslas mūsų akimis. Kaip buvo ir kas pasikeitė?

Lietuvoje pradėjus veikti laisvai rinkai, į šalį atėjo tinklinio marketingo (angl. multi level marketing) verslas. Tuo metu buvo prieinama nedaug informacijos, mažai galimybių mokytis, tad verslą pradėję žmonės buvo priversti eksperimentuoti ir improvizuoti. 

AMWAY kompanijos privalumai, padėsiantys plėtoti jūsų verslą

Jei norite pradėti savo verslą arba susikurti papildomą pajamų šaltinį, tiesioginės prekybos veikla su AMWAY kompanija gali būti puiki galimybė. 

Plaukų priežiūra su Satinique priemonėmis

Gražūs išpuoselėti plaukai yra didžiausia moters puošmena. Per daugelį metų išbandžiau daug įvairių plaukų priežiūros priemonių. 

Išsirinkite patogiausią AMWAY produktų pirkimo būdą Lietuvoje!

Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir kituose šalies miestuose yra daugybė pardavėjų, iš kurių galite užsisakyti AMWAY produktų. Šiame straipsnyje papasakosime apie privalumus perkant internetu oficialioje AMWAY svetainėje.

Skaityti straipsnį

5 patarimai, kaip stiprinti imunitetą pavasarį

Imunitetas yra mūsų kūno gebėjimas apsisaugoti nuo infekcinių ir neinfekcinių išorės veiksnių bei gebėjimas juos neutralizuoti.

Kodėl mes pasirinkome AMWAY kompaniją

Šiuolaikiniame pasaulyje tinklinės rinkodaros principais veikia daugybė įmonių. Milijonai žmonių bendradarbiauja su šiomis įmonėmis, kuria verslus ir siekia savo tikslų.

Tinkamiausi būdai ir papildai sąnarių bei kaulų sveikatai stiprinti

Kaulų ir sąnarių sistema yra žmogaus kūno pagrindas. Kaulai ir sąnariai atlieka daug svarbių organizmo funkcijų: leidžia judėti, saugo vidaus organus ir dalyvauja medžiagų apykaitos procesuose. Kaulų sistemos sveikata reikėtų rūpintis nuo vaikystės, o vyresnio amžiaus žmonės tam turėtų skirti ypatingą dėmesį. Kaip ir kodėl su amžiumi keičiasi skeletas ir kaip išlaikyti sveikus sąnarius ir kaulus – apie tai pakalbėkime šiame straipsnyje.

Mano diena su AMWAY produktais: Kelionė nuo aušros iki sutemų

Gyvenimo šurmulyje, kasdien skubėdami siekti savo užsibrėžtų tikslų ir tinkamai atlikti pareigas, dažnai nepastebime mažų dalykų, kurie reikšmingai keičia mūsų kasdienybę. Būtent AMWAY gaminiai man tapo tais mažais stebuklais, sklandžiai integruotais į mano kasdienybę, kurie leidžia susikurti trumpą, bet labai mielą atokvėpio minutėlę, kurie gelbsti mane pačiose įvairiausiose gyvenimiškose situacijose, kurių gausu, kai esi mama, žmona, darbuotoja. Leiskite jums papasakoti apie įprastą mano gyvenimo dieną, kai AMWAY produktų įvairovė lydi mane nuo saulėtekio iki saulėlydžio.