AMWAY verslas mūsų akimis. Kaip buvo ir kas pasikeitė?

Lietuvoje pradėjus veikti laisvai rinkai, į šalį atėjo tinklinio marketingo (angl. multi level marketing) verslas. Tuo metu buvo prieinama nedaug informacijos, mažai galimybių mokytis, tad verslą pradėję žmonės buvo priversti eksperimentuoti ir improvizuoti. 

Kaip nusipirkti?

Mes taip pat pradėjome savo veiklą organizuodami produktų pristatymų vakarėlius, motyvacinius seminarus, kaip tai darė visi tinklinio marketingo verslininkai tuo metu. Nežiūrint į tai, kad tuomet visi susitikimai vykdavo tik gyvai, informacijos perdavimas nuotoliniu būdu buvo labai ribotas, žingsnis po žingsnio mes pasiekėme 21% kvalifikaciją.
   Ryškus kokybiškas posūkis mūsų versle įvyko 2013 metais, kai AMWAY kompanija kai kuriose rinkose leido nepriklausomiems AMWAY verslininkams (ABO – AMWAY business owner) verslo kūrimui naudoti on-line įrankius tokius, kaip asmeninės svetainės arba www puslapiai, skirti produktams pristatyti su sąlyga, kad šie puslapiai buvo iš anksto patikrinti ir oficialiai autorizuojami Amway kompanijos.
Netrukus atidarėme pirmąją Baltijos šalyse AMWAY kompanijos autorizuotą e-parduotuvę PerkuNamams.lt! Mūsų pavyzdžiu pasekė ir kiti mūsų komandos nariai, internete veiklą pradėjo sauirnamams.lt, tvarkomes.lt, ekobuitis.lt, nama.lt bei kitos autorizuotos e-parduotuvės.
   Mūsų džiaugsmui nebuvo ribų – mūsų verslas sėkmingai plėtėsi, o on-line technologijos tapo jo neatsiejama dalimi. Tačiau, maža turėti www svetainę, dar reikia pasirūpinti, kad apie ją sužinotų klientai. Tai buvo naujas įdomus ir produktyvus etapas mūsų versle, mokėmės, bandėme, eksperimentavome. Klydome ir taisėmės. Palaipsniui įdėtos pastangos bei komandinis darbas atsipirko, vis daugiau klientų sužinodavo apie mūsų verslą, o greitas ir kokybiškas klientų aptarnavimas užtikrino klientų norą vėl ir vėl sugrįžti pas mus bei mūsų komandos narius. Ypač džiugino geri klientų atsiliepimai ir rekomendacijos. Bendraudami su klientais pastebėjome, kad neretas sakydavo, jog pasirinko mus, nes naršydami internetinį puslapį jie nejaučia išorinio spaudimo pirkti produktus, kas būna gyvų prezentacijų metu. Tokiu būdu pasiekėm etapą, kai ne tik mes ieškojome klientų, tačiau ir klientai pradėjo mūsų ieškoti.
   Gyvenimas nestovi vietoje. Bet kuris verslas, norėdamas augti, turi ieškoti naujų sprendimų ir pasiūlymų. 2021 metais, kompanija, norėdama sukurti dar geresnes sąlygas nepriklausomų verslininkų verslo plėtrai, modifikavo savo strategiją ir perkėlė dar didesnę verslo procesų dalį į internetinę erdvę.
Nuo šiol AMWAY kompanija priima mūsų klientų užsakymus, siunčia siuntas, sprendžia kitus klausimus, susijusius su prekių garantijomis, buhalterine apskaita ir kita. Mums nebereikia rūpintis fiziniu prekių judėjimu iki kliento, nereikia investuoti materialinius bei laiko resursus į prekių sandėliavimą, apskaitą. Mūsų pagrindinis uždavinys – suinteresuotų klientų, esamų ir potencialių partnerių konsultavimas, produktų populiarinimas, mūsų verslo plėtra internetinėje erdvėje. Dabar mes galime daugiau laiko skirti darbui su komanda, naujų, inovatyvių įrankių verslo internete kūrimui. Kaip žinia, internetas, kaip ir horizontas, neturi ribų, tad ir mūsų verslo plėtros galimybės yra beribės.

   Jei jus domina galimybe pradėti nuosavą verslą, papildomai užsidirbti ir tiesiog pirkti AMWAY produktus tiesiogiai iš kompanijos, susisiekite su mumis.